Apie mus

Aš – Kristina, labai dažnai savyje jaučianti vaiką, kuris tiki fėjomis, mato stebuklus, patiria begalybę ir išgyvena savo nepaprastumą. Mane žavi sapnai, širdies plakimas. Mielai klausausi istorijų apie slibinus, sielą ir spalvas. Didžiausias stebuklas man yra gyvybė, žmogus, fantazija, kūryba, meilė.

Nemėgstu apskaitų, skaičiavimų, kalendorių, dienų suskirstymo į darbo ir nedarbo,  bet labai mėgstu šventes – net pačias netikėčiausias, net pačias mažiausias… kurios telpa į bučinį, žvilgsnį, kavos puodelį…  

Yra žodis,
ir yra žodžio
muzika.

Ir yra
daiktai
svajonės
ir
vaizdai.


Imu aš
daiktą –
ir
daiktas pats
yra
poezija,
sapnas
ir
tikrovė –

ars
poetica.

Jonas Mekas


Pottery like Poetry gimė iš noro gyventi šviesų gyvenimą, apsuptą mano mylimų žmonių ir iš noro kurti saugią, ir jaukią aplinką. Tikiu, kad kiekvienas Pottery like Poetry darbas, kruopščiai iščiupinėtas pirštų galiukais, Jūsų namuose atras savo vietą ir unikalumu primins apie dienos išskirtinumą. Linkiu, kad kiekviena rasta širdelė atvertų galimybę paversti kavos pertraukėles, vakarienes ar šventinius pietus džiaugsmo akimirkom.

Esu labai laiminga nes Pottery like Poetry po truputėlį virsta komanda:
Kūrybiniu stalu, idėjomis, planais, reikalais ir svajonėmis dalinuosi su savo gyvenimo partneriu ir meile Artūru, o darbus nuotraukose užfiksuoja mūza, mano pusseserė Giedrė.

Pottery like Poetry – rankų darbo keramika Jūsų dienų jaukumui